populiariausi
5 min skaitymas

Naujosios italų dizainerio BATTILOSSI kilimų kolekcijos

Su šiuo talentingu italų partneriu Art Rugs Gallery draugauja jau ne pirmus metus ir džiaugiamės jų nesibaigiančia kūryba bei galėdami pristatyti naujausias jų kolekcijas.

VELDT kolekcija

Precedento neturinti kolekcija, sujungianti naujus kūrybinius pasiūlymus su esamais motyvais, išgaunant šiuolaikišką pasiūlymą, kurį galima lengvai įterpti į visus interjero projektus. Su Veldt BATTILOSSI peržvelgia ankstesnėse kolekcijose naudotus dekoratyvinius raštus, supaprastindama juos vardan lengvumo ir universalumo. Čia siūlomas grūdintas Drizzle (kolekcija „Avita“) zigzago raštas, taip pat Gamla technikai būdingas languotas raštas, naudojamas Caleido Nr.1 ​​ir Caleido Nr.2 kolekcijoms, įgauna naują išvaizdą, diskretiška elegancija, kuri atsiskleidžia detalėse.

Veldt kolekcijos kilimai, surišti rankomis iš grynos Ghazni vilnos, suteikia nuostabią raudonos, ochros, ultramarino mėlynos spalvos paletę, kuri kartu su skirtingomis tekstūromis (plokščiais pynimais, siuvinėjimais, skandinavišku audimu ir kt.) kiekvienam kilimui suteikia rafinuotą išvaizdą.

KALASH kolekcija

Drąsią ir rafinuotą dvasią turinti Kalash kolekcija įkvėpimo semiasi iš Verneh kilimų, austų XIX–XX amžiais Soumak stiliumi – senovine technika, naudojama storam ir patvariam tekstilės paviršiui sukurti. Su šia kolekcija Battilossi pabrėžia sudėtingumo vertę, kiekvieno kilimo pagrindą puošia įmantriais siuvinėjimais, kurie tankiems dekoratyviniams motyvams, kilusiems iš klasikinių šaltinių, suteikia trimačių ir dinamiškumo.

Tankiai barokiniai motyvai daromi erdvesni, o kreiviniai raštai, XVI - XVIII a. pradžios kaukazietiškuose kilimuose vaizduojantys drakonus, supaprastinami ir tampa geometriniais, rodo pasikartojančios S formos ir spiralines abstrakcijas.

Rankomis iš grynos Ghazni vilnos surišti Kalash kolekcijos kilimai turi nuostabią tamsiai raudonos, ochros, šviesiai mėlynos spalvos paletę, kuri kartu su abrazyviniu efektu suteikia įtaigiai rafinuotą ir vintažinį vaizdą. Kai kurie kolekcijos kilimai pasižymi intensyviais purpuriniais ir žalsvai melsvais atspalviais, puikiai subalansuotais su ryškiais pakraščių ir laukų akcentais.

CALEIDO CONCEPT NO. 2

Remiantis „Caleido Concept Nr. 1“ sėkme, „Concept Nr. 2“ yra dar vienas žingsnis į interjero dizaino profesionalus orientuotą stilių, kuris išryškina spalvų spektrą ir siūlo dar neištirtus estetinius rezultatus, naujo rafinuoto dekoratyvinio stiliaus ženklą.

Prenumeruokite naujienlaiškius
Prenumeruodami sutinkate su Privatumo Politika
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.