TOCCA

Mūsų „Tocca“ kolekcijos kilimėliai susideda iš trijų elementų: geometrijos, spalvos ir tekstūros, kartu kuriant judesį, šokį.

Mūsų „Tocca“ kolekcijos kilimėliai susideda iš trijų elementų: geometrijos, spalvos ir tekstūros, kartu kuriant judesį, šokį. Atlikdamas kelias sudėtingas tekstūras ant vieno kilimo, audėjas turi iššūkį pasiekti aukščiausią savo amatu. Paprastos geometrinės figūros, kuriomis skirtingi paviršiai žaidžia kartu su spalva, sąveikaudami tarpusavyje, kad būtų suteikta vieninga formos patirtis. Tobula spalva, patraukli tekstūra, subtilus dizainas, sudėtingas pynimas ir tikslios detalės. „Tocca“ dizainas turi labai sudėtingą austi struktūrą ir daugiau nei šešias tekstūras, suteikiančias kilimams unikalią rankeną ir vizualią tekstūrą.

Kaina

Nuo 939 EUR/m²

Spalvų variantai

Spalvų variantai negalimi.

Techninės specifikacijos

Spustelėdami „Sutinku“ sutinkate, kad jūsų įrenginyje būtų saugomi slapukai tam, kad užtikrintume Jums sklandesnį naršymą svetainėje bei galėtume analizuoti svetainės naudojimą. Norėdami sužinoti daugiau informacijos, peržiūrėkite mūsų privatumo politiką.