SERIES #2

Naujovės skatina visas mūsų kolekcijas, o naujos dvasios atradimas iš tradicinių Tibeto audimo būdų buvo šios serijos pradžia. Visos mūsų komandos patirtis ir gilios žinios buvo perkeltos į naują šių kilimų pynimą ir apdailą.

Naujovės skatina visas mūsų kolekcijas, o naujos dvasios atradimas iš tradicinių Tibeto audimo būdų buvo šios serijos pradžia. Visos mūsų komandos patirtis ir gilios žinios buvo perkeltos į naują šių kilimų pynimą ir apdailą. Rankų darbo ir ekologiškas jausmas, unikalus visų mūsų kilimų ženklas, sėkmingai derinamas su mūsų amatininkų sugebėjimu austi sudėtingus raštus su medžiaga, susieta su geriausiais Nepalo kilimais. Žavėdamiesi istorinėmis Nepalo ir Tibeto audimo technikomis, mes supratome, ką mūsų talentingi audėjai galėtų pasiekti naudodami šią kolekciją, o tai yra visiškai nukrypimas nuo įprastų gamybos būdų. Turėdami natūralesnę rankeną, šie įmantrūs pynimai leidžia išversti sudėtingus vaizdus į krūvą. Kiekviena kompozicija, kiekvienas motyvas turi savo kirpimo apdailą, o tai reiškia, kad kiekvienas kilimas turi savo charakterį.

Kaina

Nuo 927 EUR/m²

Spalvų variantai

Spalvų variantai negalimi.

Techninės specifikacijos

Spustelėdami „Sutinku“ sutinkate, kad jūsų įrenginyje būtų saugomi slapukai tam, kad užtikrintume Jums sklandesnį naršymą svetainėje bei galėtume analizuoti svetainės naudojimą. Norėdami sužinoti daugiau informacijos, peržiūrėkite mūsų privatumo politiką.