SERIES #1

Dizaino ir spalvų aiškumas visoje kolekcijoje pasiekiamas naudojant novatorišką audimo techniką ir kruopščiai parinktą medžiagų mišinį.

Dizaino ir spalvų aiškumas visoje kolekcijoje pasiekiamas naudojant novatorišką audimo techniką ir kruopščiai parinktą medžiagų mišinį. Paprastas geometrinis ir linijinis dizaino žodynas sukurtas naudoti elegantiškame ir formaliame interjere, puikiai tinkančiame sodrioms spalvoms ir medžiagų kokybei. Šią kolekciją įkvepia kontrastai, tačiau jos sėkmę lemia spalva ir jos sąveika su lytėjimo medžiaga. Šilkas naudojamas patikimų atspalvių laukuose, tarp kurių yra krūva vilnos; tai priešingai nei paprastas ir spalvotas sari-šilkas, naudojamas šonams ir galams puošti. Turtingas krūvos medžiagiškumas kontrastuoja su tekstūruotu pynimu, netikėta dizaino harmonija.

Kaina

Nuo 789 EUR/m²

Spalvų variantai

Spalvų variantai negalimi.

Techninės specifikacijos

Spustelėdami „Sutinku“ sutinkate, kad jūsų įrenginyje būtų saugomi slapukai tam, kad užtikrintume Jums sklandesnį naršymą svetainėje bei galėtume analizuoti svetainės naudojimą. Norėdami sužinoti daugiau informacijos, peržiūrėkite mūsų privatumo politiką.