Metafisica

Metafizika (metafizika) yra terminas, dažniausiai vartojamas kalbant apie tai, kas egzistuoja anapus empirinės tikrovės.

Metafizika (metafizika) yra terminas, dažniausiai vartojamas kalbant apie tai, kas egzistuoja anapus empirinės tikrovės. Dailininkas Giorgio de Chirico šį terminą XX amžiaus pradžioje vartojo apibūdindamas vietas, puikius praeities meno kūrinius ir savo paveikslus. Mūsų interpretacija grindžiama skirtingų perspektyvų sluoksnių deriniu per sudėtingas linijas ir laukus, siekiant sukurti architektūrinį etapą, kuriame visi kilimo lygiai sąveikauja ir pasiekia harmoningą, tačiau itin šiuolaikišką rezultatą. „Metafisica“ kolekcija įkūnija žaismą tarp aiškios grafikos ir paslėptų formų, kur spalvos ir tekstūros prisideda subtiliai, bet iš esmės, sušvelnindamos dizaino koncepcijos kietumą. Pirmieji trys dizainai - „Chirico“, „Metropolis“ ir „Paradigma“ - tai naujas kilimų stilius, atspindintis tiek racionalizmą, tiek klasikinę tradiciją.

Kaina

Nuo 914 EUR/m²

Spalvų variantai

Spalvų variantai negalimi.

Techninės specifikacijos

Spustelėdami „Sutinku“ sutinkate, kad jūsų įrenginyje būtų saugomi slapukai tam, kad užtikrintume Jums sklandesnį naršymą svetainėje bei galėtume analizuoti svetainės naudojimą. Norėdami sužinoti daugiau informacijos, peržiūrėkite mūsų privatumo politiką.